Zabudowy z szkła wymagają najlepszych okuć...

Szklenie budynków wewnątrz jest częstą strategią urozmaicenia konstrukcji obniżając pierwsze koszta inwestycji, jednak żeby poprawnie zaszklić obiekt potrzebujemy wysokiej jakości produktów do montażu takich jak okucia do szkła oferowanych przez Glassini.
Wysokiej gatunkowości elementy z stali, użytej do wykonania okucia do szkła hartowanego posiadającej certyfikaty i odpowiednie atesty przez największe ośrodki certyfikacji dla niniejszego typu konstrukcji rozwiewają wszelkie wątpliwości dotyczące wytrzymałości tego typu połączeń.
Zastosowanie konkretnych etapów wytwarzania nasze okucia do szkła umożliwiają wykorzystywanie i uporządkowanie łączeń projekcji betonowych z szkłem VSG przez ponad dekadę, stosując podstawowe zasady konserwacji określony w warunkach gwarancji.
Balustrada z szkła w porównaniu do stalowej daje dodatkowo opcję szybkiego konserwowania konstruktywnych elementów, dzięki czemu łatwiej jest utrzymywać elementy w należytej czystości, natomiast punkty okucia do szkła wystarczy przemyć środkiem do konserwacji stali nałożonym na ściereczkę z miękkimi włóknami.
Odpowiedni wybór el. wykończenia staje się prostszy, tak więc zabieramy okucia do szkła hartowanego wyprodukowane przez glassini.eu.